Özel Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi

Şirketimiz Özel Hatay Kardiyoloji Dal Merkezi adında 18 Ağustos 2008 tarihinde Kardiyoloji ve İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Semir Öztoprak ve Kardiyoloji Uzmanı Dr. Hakan Bozkurt ortaklığında kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren 5 yıl boyunca Kardiyoloji Dal Merkezi olarak Hatay halkına hizmet vermiş, halkın dostluğunu ve güvenini arkasına alarak 1 Aralık 2013 tarihinde bünyesine Genel Cerrah Uzmanı Dr. Yusuf Kavukçu ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. İlknur Sevinçli yi de kadrosuna alarak Özel Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi adı altında kendine ait hastane binasına geçmiştir. Günümüzde de kadrosunu daha da geliştirmeye devam ederek Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları polikliniği ve Diyet ve Beslenme Uzmanı da göreve başlamıştır. Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi ve çalışanları, gelecek yıllarda da sürekli büyüyerek ve kendini yenileyerek hastalarımıza daima güleryüzle hizmet etmeye devam edecektir.

Özel Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Altınçay Mah. 624. Sk. No:20  
Telefon 0 (326) 213-2626
Fax (0326) 214 29 67
E-Mail info@yasamcerrahitipmerkezi.com

Özel Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi Nerede
Özel Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Nöroloji

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Psikiyatri

-Kardiyoloji

-Göğüs Hastalıkları

-Genel Cerrahi

-Üroloji

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

-Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

-Radyoloji

-Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi Doktorları
Özel Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -