Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi

2004 yılı Kasım ayında faaliyetine başlayan MAYAGÖZ, 2009 yılı Eylül ayından itibaren Eti Mahallesi Celal Bayar Bulvarı Tok Sokak No:7 Maltepe-Çankaya/ANKARA adresinde faaliyetine devam etmektedir. 5000 m² kapalı alan içerisinde bulunan, 5 adet ameliyathanesi, tek ve çift kişilik özel odaları, ücretsiz otoparkı, kafeteryası, bebek bakım odası, çocuk oyun alanı, doğal alan ve mescidi ile hizmet vermektedir. Hafta içi her gün ve Cumartesi günü; Glokom Katarakt Kornea-Konjonktiva ve Kontak Lens Oküloplasti Refraktif Cerrahi – Excimer Laser Refraktif Cerrahi – Diğer Uygulamalar Retina Şaşılık ve Çocuk Göz Hastalıkları Tıbbi birimlerinde; Katarakt (fako) ve Excimer Laser uygulamaları başta olmak üzere, glokom, retina dekolmanı, vitroretinal cerrahi, oküloplastik cerrahi, gözyaşı kanal tıkanıklığı, şaşılık ameliyatları vb. konularında uzman ve tecrübeli hekimlerimiz ve personel kadromuzla güvenle hizmet vermekteyiz.
Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Eti Mah.Celal Bayar Bul.Tok Sok. No:7 Maltepe-Çankaya/ANKARA
Telefon Tel:0 850 222 6292 444 6292
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:hastahizmetleri@mayagoz.com
Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi Nerede
Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi Randevu Alma
Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Göz Hastalıkları, Anestezi, Ağız ve Diş Sağlığı, Maya Göz | Sağlıklı Yaşamaya, Glokom, Katarakt, Kornea – Konjontiva ve Kontak Lens, Oküloplasti, Refraktif Cerrahi – Diğer Uygulamalar, Refraktif Cerrahi – Excimer Laser, Retina, Şaşılık ve Çocuk Göz Hastalıkları, Maya Göz | Sağlıklı Yaşamaya, Muayene Aletleri, Muayene Cihazları, İleri Tetkik Cihazları, Ayakta Tedavi Cihazları
Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi Doktorları
Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -