Özel Maltepe FTR Merkezi

Özel Maltepe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Maltepe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Özel Maltepe FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Maltepe FTR Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:GMK. Bulvarı No:84 Maltepe / ANKARA / TURKIYE
Telefon Tel:0 312-230 60 40 0 312-230 20 07
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:maltepefiziktedavi06@gmail.com
Özel Maltepe FTR Merkezi Nerede
Özel Maltepe FTR Merkezi Randevu Alma
Özel Maltepe FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Maltepe FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Maltepe FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Maltepe FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri
FİZİK TEDAVİ, REHABİLİTASYON, LABORATUVAR GÖRÜNTÜLEME, ELEKTROSTİMÜLASYON, GİRİŞİMSEL TEDAVİ, ESWT – ŞOK TERAPİ, NÖRALTERAPİ VE MANUEL TERAPİ
Özel Maltepe FTR Merkezi Doktorları
Özel Maltepe FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -