Özel Kudret İnternational Hospital

Teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip edip, uygulayan, ölçülebilir kaliteyi ve etik yaklaşımı rehber edinmiş, sunduğu sağlık hizmeti ile toplum tarafından sürekli tercih edilen, referans hastane zinciri olmaktır.Türkiye’ de ve uluslararası arenada sağlık hizmetleri alanında referans olarak gösterilen ve güvenle tercih edilen bir sağlık üssü olmaktır.
Özel Kudret İnternational Hospital Hakkında İçerikler
Özel Kudret İnternational Hospital İletişim Bilgileri
Adres Adres:GMK Bulvarı No: 81 Maltepe – Ankara
Telefon Tel:444 44 10
Fax Fax:0 (312) 229 98 68
E-Mail E-Mail:info@kudretinternational.com
Özel Kudret İnternational Hospital Nerede
Özel Kudret İnternational Hospital Randevu Alma
Özel Kudret İnternational Hospitalnden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kudret İnternational Hospital Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kudret İnternational Hospitalnden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kudret İnternational Hospital Bölümleri ve Servisleri
Göğüs Hastalıkları, Beslenme ve Diyetetik, Anestezi ve Reanimasyon, Göz Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Beyin ve Sinir Hastalıkları Cerrahisi, Kozmetoloji / Güzellik, Gastroenteroloji, Biyokimya, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Psikiyatri, Nöroloji, Dermatoloji, Acil Servis Hizmetleri, Radyoloji, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Kalp ve Damar Cerrahisi (KVC), Kardiyoloji
Özel Kudret İnternational Hospital Doktorları
Özel Kudret İnternational Hospitalnde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -