Kuantum FTR Merkezi

Merkezimiz; en mutlu hastanın Kuantum hastası olması misyonuyla 2006 yılında kurulmuş ve kısa sürede hizmet kalitesinde referans nokta haline gelmiş bir kurumdur. ISO kalite standartlarından ödün vermeyen yönetim anlayışımızı geleceğe taşımak. Bilimsel araştırmalar ve yeni uygulamalarda öncü, kurumsal düzeyde bir referans merkezi olmak. Bu misyonumuzu gerçekleştirmede bilimsellik ve güvenilirlik ana ilkelerimiz, maksimum hijyen, yüksek konfor ve modern aletler vazgeçmeyeceğimiz araçlarımızdır.
Kuantum FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Kuantum FTR Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:GMK Bulvarı No:123-1 / 30 Maltepe, Ankara (Sivil Havacılık Gn. Md. Karşısı, Maltepe Metro Durağı Çıkışı)
Telefon Tel:0(312) 230 5686 0(312) 230 6569 0(312) 230 4496
Fax Fax:0(312) 230 5652
E-Mail E-Mail:info@kuantumtedavi.com
Kuantum FTR Merkezi Nerede
Kuantum FTR Merkezi Randevu Alma
Kuantum FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Kuantum FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Kuantum FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Kuantum FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji
Kuantum FTR Merkezi Doktorları
Kuantum FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -