Özel Aktif Yaşam FTR Merkezi

Rehabilitasyon programı, hastanın uzman doktor tarafından belirlenen tanısına uygun olarak kişiye özel olarak planlanmalı ve fonksiyonelliği artırma amaçlanmalıdır. Merkezimizde konusunda uzman fizyoterapistler tarafından (spor fizyoterapisti, el terapisti) manuel tedavi teknikleri ve en modern fizik tedavi ajanları kullanılarak yurtiçi, yurtdışı yayınlar kurslar ve kongreler yakından takip edilerek daha aktif, daha bağımsız, daha ağrısız bir yaşam amaçlanmaktadır. Aktif Yaşam fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında güler yüzlü ve kaliteli hizmeti sunarak en kısa sürede yeterli fonksiyonel kapasiteye ulaşmanızı amaçlar. Güvenli ve yüksek standartlı hizmet veren ekibimiz, fizik tedavi ve rehabilitasyon uzman doktoru, konusunda uzman fizyoterapistleri (spor fizyoterapisti, el fizyoterapisti), halkla ilişkiler danışmanı ve tıbbi sekreterden oluşmaktadır.
Özel Aktif Yaşam FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Aktif Yaşam FTR Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Necatibey Caddesi No: 62/A Kızılay – Çankaya Ankara 06570
Telefon Tel:(0312) 230 8673
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@aktifyasam.com.tr
Özel Aktif Yaşam FTR Merkezi Nerede
Özel Aktif Yaşam FTR Merkezi Randevu Alma
Özel Aktif Yaşam FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Aktif Yaşam FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Aktif Yaşam FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Aktif Yaşam FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Radyoloji, Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel Aktif Yaşam FTR Merkezi Doktorları
Özel Aktif Yaşam FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -