Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi

Can Diyaliz Hizmetleri Grubu olarak hasta odaklı, ileri teknolojik alt yapılı, kalite standartları üzerine geliştirilmiş tedavi hizmetini yurt içi ve yurt dışından gelecek hastalara uygular bir sağlık grubu olmaktır.Kronik böbrek yetmezliği tanısı konulan ve hemodiyaliz tedavisi programına alınan hastalara; Etkin ve yetkin kadromuz ile günümüz teknolojisi kullanarak SAĞLIKTA KALİTE STANDARTLARI doğrultusunda güvenilir ve sürdürülebilir hemodiyaliz tedavisini uygulamaktır.

Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Kurtuluş Mah. Nahcivan Sok. No: 2424 ALAŞEHİR / MANİSA  
Telefon 0236 654 50 00
Fax 0236 653 20 03
E-Mail alasehircandiyaliz@candiyaliz.net

Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

-Biyokimya

-Radyoloji

-Mikrobiyoloji

Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Alaşehircan Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -