Özel Ortospor Sağlık Merkezi

Spor sakatlıklarını önlenmek, sporcu performansını artırmak, yaralanma sonrası sporcuların erken dönemde aktivitelerine dönebilmelerinin sağlamak, bireylerin yaşam kalitesini artırmak, daha sağlıklı ve huzurlu bireylerin toplumda sayılarının artmasına katkı sağlamaktır. Bu amaçla öncelikle Koruyucu sağlık hizmetlerini ön planda tutarak, önce insan sloganı ile uluslararası kalite standartlarında sağlık hizmeti vermektir.Sunduğumuz sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, uzman kadromuzla, Spor Sakatlıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanlarında model oluşturmayı, Ülkemizde referans gösterilen bir sağlık kuruluşu olmayı hedeflemektedir.
Özel Ortospor Sağlık Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Ortospor Sağlık Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Levent Mahallesi, Levent Caddesi, No: 47 Beşiktaş/İstanbul (Spor Yazarları Derneği Yanı)
Telefon Tel:(0212) 284 86 78 / 0533 738 89 97
Fax Fax:(0212) 284 86 89
E-Mail E-Mail:ortospor@ortospor.com.tr
Özel Ortospor Sağlık Merkezi Nerede
Özel Ortospor Sağlık Merkezi Randevu Alma
Özel Ortospor Sağlık Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ortospor Sağlık Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ortospor Sağlık Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ortospor Sağlık Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ortopedi ve Travmatoloji, Sporcu Sağlığı, Çalışan Sağlığı, Wellness Programları
Özel Ortospor Sağlık Merkezi Doktorları
Özel Ortospor Sağlık Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -