Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi

2013 yılında İstanbul Levent’te de bir şube açan Madalyon Psikiyatri Merkezi şu anda psikiyatrist, psikolog, nörolog ve diyetisyenden oluşan 75 kişilik uzman kadrosu ile danışanlarına hizmet vermeye devam etmektedir. Merkezde, psikiyatrik, nörolojik ve psikolojik değerlendirmenin yanı sıra zekâ testleri, klinik değerlendirme ölçekleri, psikiyatrik tanı koydurucu ölçekler, kişilik testleri ve nöro-psikolojik testler gibi psikolojik değerlendirme araçları da kullanılmaktadır. Testler, sertifika sahibi psikologlar tarafından uygulanmakta ve değerlendirilmektedir. Merkezin geniş kadrosu; belirlenen tedavi programının, kişinin ihtiyacına göre, en etkin şekilde uygulanmasını olanaklı kılmaktadır.

Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Karanfil Sokak No: 5 Levent – İSTANBUL  
Telefon 444 85 90
Fax
E-Mail madalyon@madalyonklinik.com

Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi Nerede
Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi Randevu Alma
Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Psikiyatri

Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi Doktorları
Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -