Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi

2013 yılında İstanbul Levent’te de bir şube açan Madalyon Psikiyatri Merkezi şu anda psikiyatrist, psikolog, nörolog ve diyetisyenden oluşan 75 kişilik uzman kadrosu ile danışanlarına hizmet vermeye devam etmektedir. Merkezde, psikiyatrik, nörolojik ve psikolojik değerlendirmenin yanı sıra zekâ testleri, klinik değerlendirme ölçekleri, psikiyatrik tanı koydurucu ölçekler, kişilik testleri ve nöro-psikolojik testler gibi psikolojik değerlendirme araçları da kullanılmaktadır. Testler, sertifika sahibi psikologlar tarafından uygulanmakta ve değerlendirilmektedir. Merkezin geniş kadrosu; belirlenen tedavi programının, kişinin ihtiyacına göre, en etkin şekilde uygulanmasını olanaklı kılmaktadır.
Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Karanfil Sokak No: 5 Levent – İSTANBUL
Telefon Tel:444 85 90
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:madalyon@madalyonklinik.com
Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi Nerede
Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi Randevu Alma
Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Psikiyatri
Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi Doktorları
Özel Madalyon Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -