Çiftlik Devlet Hastanesi

Kaliteli, güvenilir, sürekli gelişen sağlık hizmeti sunarak tercih edilen hastane olmaktır.Kaliteli sağlık hizmetini deneyimlerin ışığında nitelikli personeli ile son teknolojiye uygun araçlarla zamanında doğru ve etkili hasta ve çalışan haklarını koruyarak kolay erişebilir şekilde tüm hak sahiplerine sunmaktır.

Çiftlik Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Çiftlik Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Çiftçi Mahallesi Kurumlar Caddesi No:2 Posta Kodu:51800 Çiftlik / NİĞDE  
Telefon 0 388 411 28 90
Fax 0 388 411 28 97
E-Mail nigdedhs4@saglik.gov.tr

Çiftlik Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Çiftlik Devlet Hastanesi Nerede
Çiftlik Devlet Hastanesi Randevu Alma
Çiftlik Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Çiftlik Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Çiftlik Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Çiftlik Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Aile Hekimliği

-Diş Hastalıkları ve Tedavisi

-Acil Servis

-Hemodiyaliz Servisi

Çiftlik Devlet Hastanesi Doktorları
Çiftlik Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -