Gülağaç İlçe Devlet Hastanesi

Hastalarımıza daha iyi hizmet verebilmek için; konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımızla, dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ve bu birikimi klinik tıp eğitimine de aktararak en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli bir şekilde çalışmak.Hastane hizmetlerinde ve klinik tıp eğitiminde uluslararası standartta en kaliteli, verimli, güvenilir ve sürdürülebilir bir model olmak.
AksarayEskil Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Gülağaç İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres : İstiklal Mah. Buhara Cad. No: 54 68900 Gülağaç , Aksaray
Telefon Tel:0 382 431 28 68
Fax 0 382 431 28 13
E-Mail E-Mail:aksaraydhs3@saglik.gov.tr
Gülağaç İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Gülağaç İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
AksarayEskil Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gülağaç İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
AksarayEskil Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gülağaç İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Çocuk Polikliniği, Dahiliye Polikliniği, Diş Polikliniği,
Gülağaç İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
AksarayEskil Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -