Niğde Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

İnsana ve topluma karşı sorumluluğumuzu, hizmet kalitemizden ödün vermeden teknolojik yeniliklerle birleştirilerek, Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerinde güven ve huzurun ilk adresi olmaktır. Çağdaş, kurumsal bir anlayışı benimsemiş, güncel bilgilerle donatılmış nitelikli kadrolarımızla, hasta haklarına saygılı ve geleneksel değerlere bağlı kalarak toplumun tüm kesimlerine kaliteli Ağız ve Diş Sağlığı hizmeti sunmaktır.

Niğde Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Niğde Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Aşağı Kayabaşı Mahallesi Hastaneler Caddesi . Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi  
Telefon 0 388 221 05 05 Bor Ek Bina 0388 313 04 40
Fax 0 388 221 05 08
E-Mail nigde.adsm@saglik.gov.tr

Niğde Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Niğde Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Niğde Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Niğde Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Niğde Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Niğde Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Niğde Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-ENDODONTIK TEDAVI

-PEDODONTİ

-İMPLANT

-KONSERVATIF TEDAVİ

-PERİODONTOLOJİ

-PROTETİK DİŞ TEDAVİSİ

-CERRAHİ, GENEL ANESTEZİ

-EVDE SAĞLIK

-HİZMETLERİMİZ

Niğde Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Niğde Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -