Özel Niğde Diyaliz Merkezi

Bi Karbonatlı Hemodiyaliz tedavisinde tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, gelişmiş sağlık teknolojisi ve tesisleri ile toplumun her kesimine kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştırmada öncü ve lider olma özelliğimizi hep daha kaliteli hizmet anlayışıyla sürdürmek.Kaliteli sağlık hizmetini toplumun her kesimine aynı ölçüde veren, kendi alanında Niğde’de öncülük rolünü üstlenen Diyaliz Merkezi olmak.

Özel Niğde Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Niğde Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Aşağı Kayabaşı Mah. 75. Yıl Cad. Kızılelma Evleri Karşısı NİĞDE  
Telefon 0 388 221 15 83 / 84
Fax 0 388 221 15 82
E-Mail

Özel Niğde Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Niğde Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Niğde Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Niğde Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Niğde Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Niğde Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Niğde Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Niğde Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Niğde Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -