Özel Niğde Yaşam Tıp Merkezi

Ahlaki değerlerden ödün vermeden, hasta haklarını gözeterek, hastaların ihtiyaç, istek ve beklentilerini “kesintisiz ve güvenilir bir şekilde, çağdaş standartlara uygun olarak” karşılayan bir kuruluş olmaktır. Koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerinde ” Güven, Saygınlık ve Hasta Memnuniyeti ” adıyla özdeşleştirmiş, sağlam kurumsal kimliği ve tıbbi başarıyla öne çıkan, uluslararası düzeyde örnek bir kuruluş olmakdır.

Özel Niğde Yaşam Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Niğde Yaşam Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Çayır Mh. Cumhuriyet Blv. Özbekler Sitesi Altı – NİĞDE  
Telefon 0 388 233 78 78
Fax 0 388 233 73 00
E-Mail info@yasamtipmerkezi.net

Özel Niğde Yaşam Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Niğde Yaşam Tıp Merkezi Nerede
Özel Niğde Yaşam Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Niğde Yaşam Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Niğde Yaşam Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Niğde Yaşam Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Niğde Yaşam Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON

-KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM

-İÇ HASTALIKLARI

-ÇOCUK HASTALIKLARI

-ACİL

-LABORATUVAR

-USG (ULTRASON)

-RÖNTGEN

Özel Niğde Yaşam Tıp Merkezi Doktorları
Özel Niğde Yaşam Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -