Konya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

İnsanlığın sunduğu en kutsal hizmet kabul edilen sağlık hizmetlerini, insan sağlığının öneminin bilincinde, etik değerlerden ödün vermeden, hastaların haklarını gözeterek, ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini, uluslararası kalite standartlara uygun olarak sunmak.Modern teknoloji ile donatılmış, tam teşekküllü hastane ortamında, insanımızın layık olduğu sağlık hizmetini, sevgi ve güler yüzle yaklaşarak, sorunları çözmeye çalışan, tüm insani gereksinimlere duyarlı, yeniliklere açık ve üretken bir ekip anlayışı sunarak, toplam kalite yönetimi standartlarına uygun lider bir sağlık kurumu olmaktır.

Konya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Hakkında İçerikler
Konya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Ayanbey Mah. Yeni Meram Cad. No:97 Meram / KONYA  
Telefon 0332 221 00 00
Fax
E-Mail konyaeah.iletisim@saglik.gov.tr

Konya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Konya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede
Konya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma
Konya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Konya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Konya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Konya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-İletişim ve Tanıtım Birimi

-Anne Dostu Hastane

-Gebe Okulu

-Özellikli Sağlık Hizmetleri

-Evde Sağlık Hizmetleri

-Acil Sağlık Hizmetleri

-Kreş

-KETEM

-İhale Birimi

Konya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları
  Konya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -