Namık Kemal Üniversitesi EAH

Tıbbın gelişimine katkı sağlamak üzere uygulama ve araştırma faaliyetlerine destek veren, sağlık alanında uluslararası kalite standartlarında topluma hizmet eden, etik kurallar çerçevesinde ve kurumsal kimliğiyle öne çıkan, bölgesinde lider sağlık kuruluşu olmaktır. Kendini güncel bilgiler ışığında sürekli geliştiren, tüm dünyaya sağlık hizmeti veren, Avrupa’da üniversite hastanesi denince ilk akla gelen kuruluş olmaktır.
Namık Kemal Üniversitesi EAH Hakkında İçerikler
Namık Kemal Üniversitesi EAH İletişim Bilgileri
Adres Adres:Namık Kemal Mahallesi Kampüs Caddesi No: 1/14 SÜLEYMANPAŞA/TEKİRDAĞ
Telefon Tel:0282 250 5050
Fax Fax:0282 250 9950
E-Mail E-Mail:hastaneiletisim@nku.edu.tr
Namık Kemal Üniversitesi EAH Nerede
Namık Kemal Üniversitesi EAH Randevu Alma
Namık Kemal Üniversitesi EAHnden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Namık Kemal Üniversitesi EAH Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Namık Kemal Üniversitesi EAHnden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Namık Kemal Üniversitesi EAH Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp, Adli Tıp, Aile Hekimliği, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çoçuk Cerrahisi, Çoçuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çoçuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Halk Sağlığıİç Hastalıkları, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Nükleer Tıp, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Radyoloji, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Tıbbi Farmakoloji, Tıbbi Genetik, Üroloji
Namık Kemal Üniversitesi EAH Doktorları
Namık Kemal Üniversitesi EAHnde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -