Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi

2000 yılında, 18 yataklı olarak hizmet vermeye başladığımız günden bu yana sağlık hizmetini toplumun her kesimi için ayrıcalığa dönüştürmek amacı ile bugün 6799 m2 kapalı alanda, 79 oda kapasitesi, ileri teknoloji ile donatılmış alt yapısı ve deneyimli uzman kadrosu ile tam teşekkürlü olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Uzman hekim kadromuz, güler yüzlü çalışanlarımız, kaliteyi ilke edinmiş sağlık hizmetlerimiz, sürekli yenilenen teknoloji ve yeni yatırımlarıyla geleceğe güvenle ilerliyoruz. Birçok branşta poliklinik hizmeti, radyoloji ve laboratuvar ünitelerimiz, tam teşekkürlü ameliyathanelerimiz, acil gözlem yataklarımız ve check-up uygulamalarımızla hastalarımıza üst düzeyde sağlık hizmeti sunuyoruz. Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi olarak değerli uzman doktor kadromuz, tıbbi ekibin çalışmalarına büyük katkı sağlayan yardımcı personelimiz ve hastalarla hasta yakınlarına güler yüzle destek olan tüm çalışanlarımız ile üst düzey sağlık hizmetine konfor katıyoruz. Çağdaş teknolojiyi kullanarak, sağlık alanında öncü, bilimsel, vicdani ve etik ilkeler konusunda ödünsüz, güvenilir, ekonomik, hızlı ve kaliteli hizmet sunan Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi’nde hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak birçok birim var. Tekirdağ’da, sağlık alanında Yaşam ailesinden aldığı güçle, sağlıkta değişim ve dönüşüm projelerine uygun olarak kendini yenileyen Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi hem SGK hem de özel sigorta anlaşmaları ile sağlık hizmetini 7 gün 24 saat kesintisiz sürdürüyor.

Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Hürriyet Mah. Büşra Sok. no:28 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ59030  
Telefon 0 (282) 258 55 55
Fax 0 (282) 293 27 04
E-Mail info@yasamhastanesi.com.tr

Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi Nerede
Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi Randevu Alma
Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Dermatoloji (Cildiye)

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)

-Nöroloji

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Psikiyatri

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Kardiyoloji

-Göğüs Hastalıkları

-Genel Cerrahi

-Göz Hastalıkları

-Üroloji

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Kalp ve Damar Cerrahisi

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

-Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

-Biyokimya

-Radyoloji

-Patoloji

-Mikrobiyoloji

-Acil

-Yeni Doğan Yoğun Bakım

-Yoğun Bakım

-ESWL

Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi Doktorları
Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -