Tekirdağ Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi

Yasal ve etik kurallar çerçevesinde hasta ve insan hakları gözetilerek, toplum ağız ve diş sağlığını koruyan, tedavi eden ve bilgilendiren bir sağlık programı ile hasta ve hasta yakınlarının istek ve beklentilerini en kısa sürede karşılamak gayesiyle zamanında, kolay ulaşılır, güvenilir, kesintisiz ve izlenebilir, koruyucu, tedavi edici, estetik, güler yüzlü ve güven telkin edici çalışmaları ile konusunda uzman personelinin hizmet sunduğu, çevre koruma bilinciyle çalışan bir kurum olmaktır.Kalite kültürünü tüm uygulamalarda yaşama geçiren, ağız ve diş sağlığı hizmetlerinde hasta memnuniyeti oluşturma kararlılığında; teşhis ve tedavi yöntemlerinde diş hekimliğinde kanıtlanmış tüm teknolojileri kullanarak, bilimsel, vicdani ve etik değerlerden asla ödün vermeden, güven ve saygınlık konusunda lider, hizmet bölgesinde tercih edilen referans bir hastane olmaktır.

Tekirdağ Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında İçerikler
Tekirdağ Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Gündoğdu Turgut Mah, Osmangazi Bul. 43/2, Merkez/Tekirdağ
Telefon 0282 262 65 48/58 – 262 00 22-261 09 02
Fax 0282 262 65 18
E-Mail tekirdag.agiz@saglik.gov.tr

Tekirdağ Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Tekirdağ Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Nerede
Tekirdağ Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Alma
Tekirdağ Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Tekirdağ Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Tekirdağ Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Tekirdağ Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Ağız, Diş ve Çene Cerrahi Kliniği

-Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi

-Çocuk Diş Kliniği

-Endodonti (Kanal Tedavisi) Kliniği

-Genel Diş Hekimliği

-Ortodonti Kliniği

-Periodontoloji Kliniği

-Restoratif Tedavi Kliniği

Tekirdağ Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları
Tekirdağ Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -