Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi

Böbrek Sağlığı Denildiğinde Akla Gelen İlk Kuruluş Olmak.Böbrek Sağlığında Yoğunlaşarak, Sağlık Hizmetleri Veren, Ağırlıklı Olarak Koruyucu Hekimlik, Böbrek Hastalıklarının Konservatif Tedavisi ve Replasman ( diyaliz ve transplantasyon )Tedavisi Alanlarında çalışan, Etik ve Bilimsel Kurallara Öncelik Veren, Hastaların Eğitimini, Toplumun Bilinçlendirilmesini ve Bu Alanda İnsan Gücü Yetiştirilmesini Sağlayan, Böbrek Sağlığı Politikalarının Oluşmasında Katkıda Bulunulan, Bir Sivil Toplum Kuruluşu Olarak Faaliyetlerde Bulunmak.

Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres 100. Yıl Mahallesi, Yeni Sanayi Karşısı Tekirdağ/Süleymanpaşa  
Telefon 0 (282) 260-0311
Fax
E-Mail

Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi Nerede
Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezii Doktorları
Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -