Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi

Merkezimizde; deneyimli uzman doktor kadromuz ve hasta memnuniyetine odaklı hizmet anlayışımızla, göz sağlığı alanındaki tüm hastalıklarda hizmet vermekteyiz. Tam donanımlı ameliyathanemizde göz hastalıkları alanındaki önemli operasyonlar tecrübeli cerrahlarımız tarafından yapılmaktadır. Göz tetkik birimimizde ise göz muayeneleri modern cihazlar eşliğinde yapılarak sonuçlar, hekimlerimiz tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Merkezimizde bebeklikten itibaren tüm yaş gruplarına tetkik, teşhis ve tedavi uygulamaları yapılabilmektedir.

Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Muhittin Mah. Salih Omurtak Cad. No:29/A Çorlu/Tekirdağ
Telefon 0 (282) 650-1414
Fax
E-Mail

Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi Nerede
Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi Randevu Alma
Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Göz Hastalıkları

Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi Doktorları
Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Kartepe Semt Polikliniği - Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi -