Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi

Merkezimizde; deneyimli uzman doktor kadromuz ve hasta memnuniyetine odaklı hizmet anlayışımızla, göz sağlığı alanındaki tüm hastalıklarda hizmet vermekteyiz. Tam donanımlı ameliyathanemizde göz hastalıkları alanındaki önemli operasyonlar tecrübeli cerrahlarımız tarafından yapılmaktadır. Göz tetkik birimimizde ise göz muayeneleri modern cihazlar eşliğinde yapılarak sonuçlar, hekimlerimiz tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Merkezimizde bebeklikten itibaren tüm yaş gruplarına tetkik, teşhis ve tedavi uygulamaları yapılabilmektedir.

Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Muhittin Mah. Salih Omurtak Cad. No:29/A Çorlu/Tekirdağ
Telefon Tel:0 (282) 650-1414
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi Nerede
Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi Randevu Alma
Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Göz Hastalıkları
Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi Doktorları
Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -