Dargeçit Devlet Hastanesi

Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak sağlıkta dünya markası olmak.Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmak.

Dargeçit Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Dargeçit Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres BAHÇEBAŞI MAHALLESİ SELAHATTİN EYYÜBİ CADDESİ NO:80 DARGEÇİT/MARDİN  
Telefon 0 482 381 20 06
Fax 0 482 381 26 20
E-Mail mardindhs1@saglik.gov.tr

Dargeçit Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Dargeçit Devlet Hastanesi Nerede
Dargeçit Devlet Hastanesi Randevu Alma
Dargeçit Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Dargeçit Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Dargeçit Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Dargeçit Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Laboratuvar Birimi

-Röntgen Birimi

-Çocuk Hastalıkları Polikliniği/Servisi

-Acil Servis

-Dahiliye Polikliniği/Dahiliye Servisi

-Eczane ve Tıbbi Sarf Birimi

-Evde Bakım Hizmetleri Birimi

-Bilgi İşlem Birimi

Dargeçit Devlet Hastanesi Doktorları
Dargeçit Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -