Dargeçit Devlet Hastanesi

reklam
Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak sağlıkta dünya markası olmak.Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmak.
Dargeçit Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Dargeçit Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:BAHÇEBAŞI MAHALLESİ SELAHATTİN EYYÜBİ CADDESİ NO:80 DARGEÇİT/MARDİN
TelefonTel:0 482 381 20 06
FaxFax:0 482 381 26 20
E-MailE-Mail:mardindhs1@saglik.gov.tr
Dargeçit Devlet Hastanesi Nerede
Dargeçit Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Dargeçit Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Dargeçit Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Dargeçit Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Dargeçit Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Laboratuvar Birimi,Röntgen Birimi,Çocuk Hastalıkları Polikliniği/Servisi,Acil Servis,Dahiliye Polikliniği/Dahiliye Servisi,Eczane ve Tıbbi Sarf Birimi,Evde Bakım Hizmetleri Birimi,Bilgi İşlem Birimi
Dargeçit Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Dargeçit Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -