Tokat Reşadiye Devlet Hastanesi

Hastanemiz Mart 2015 tarihi itibari ile 1 araç 1 Doktor 1 Hemşire 1 Sağlık Memuru ve 1 Şoför ile Evde Sağlık Hizmeti vermeye başlanmış olup, hizmetimiz sorunsuz bir şekilde devam etmektedirİlçemizde yaz aylarında nüfusun artışına bağlı olarak hasta sayımız da artmaktadır. Hasta sayısı artan birimlerimizden bir tanesi de Diyaliz Ünitesidir. Geçmiş yıllarda 6+1(6 kullanılan 1 yedek) cihaz sayımız 10’a yükseltilmiştir. 2016 yılı Ekim ayından itibaren ilçemize bağlı köy, belde ve merkezde ikamet etmekte olan diyaliz hastalarımızahizmet alım yöntemiyle 1 araç ve 1 şöför ile taşıma imkânı sunulmaktadır.

Tokat Reşadiye Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Tokat Reşadiye Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Kayalık Mahallesi Sağlık Caddesi No:56 Reşadiye  
Telefon 0 356 461 34 08
Fax 0356 461 20 02
E-Mail tokatdhs8@saglik.gov.tr

Tokat Reşadiye Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Tokat Reşadiye Devlet Hastanesi Nerede
Tokat Reşadiye Devlet Hastanesi Randevu Alma
Tokat Reşadiye Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Tokat Reşadiye Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Tokat Reşadiye Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Tokat Reşadiye Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Evde Sağlık Hizmetleri

-Ağız ve Diş Sağlığı Birimi

-Yataklı Servisler

-Ameliyathane

-Ameliyathane

-Diyaliz Ünitesi

-Acil Servis

-Palyatif Bakım Ünitesi

Tokat Reşadiye Devlet Hastanesi Doktorları
Tokat Reşadiye Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -