İzmir Kiraz Devlet Hastanesi

Kiraz Devlet Hastanesi Sağlık Merkezi olarak hizmet vermekte iken 1991 yılında 25 yataklı Devlet Hastanesi olarak hizmete açılmış eski hizmet binasında sıkışık bir şekilde zaman içerisinde çalışmalarını sürdürmüştür.Akşam saat 22:00’dan sonra yatan hastalarımızın istirahati için telefon bağlanamamaktadır. Hasta /hasta yakını görüşmeleri için dahili telefon numarası 151 dir. Lütfen saat 22.00 dan sonra yakınlarınızla görüşmek üzere telefon açmayınız.

İzmir Kiraz Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
İzmir Kiraz Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres  T.C. Sağlık Bakanlığı Mithatpaşa Cad. No: 3 06434 Sıhhıye, Ankara  
Telefon 0.312 585 10 00
Fax 0 312 585 1000
E-Mail info@saglik.gov.tr

İzmir Kiraz Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

İzmir Kiraz Devlet Hastanesi Nerede
İzmir Kiraz Devlet Hastanesi Randevu Alma
İzmir Kiraz Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

İzmir Kiraz Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
İzmir Kiraz Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

İzmir Kiraz Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-Ağız ve Diş Sağlığı

-Aile Hekimliği

-Anestezi Uzmanı

-Çocuk Polikliniği

-Genel Cerrahi

-İç Hastalıkları

-Kadın Doğum Polikliniği,

İzmir Kiraz Devlet Hastanesi Doktorları
İzmir Kiraz Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -