Özel Ödemiş Diyaliz Merkezi

Özel Ödemiş Diyaliz Merkezinde 21+1 makine kapasitesi ile pazar günü hariç haftanın 6 günü hemodiyaliz hizmeti verilmektedir.

Özel Ödemiş Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Ödemiş Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres İnönü Mah., 35761 Ödemiş / İzmir  
Telefon 0 232 544 00 57
Fax
E-Mail

Özel Ödemiş Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Ödemiş Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Ödemiş Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Ödemiş Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Ödemiş Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ödemiş Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Ödemiş Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Biyokimya

-Kardiyoloji

-Hemodiyaliz

Özel Ödemiş Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Ödemiş Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -