Nazilli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

İnsanlığın en temel hakkı olan sağlık hizmetini, bilimsel gelişmeleri takip eden ve teknolojiyi beraberinde kullanabilen bir ekip anlayışı içerisinde, hizmet alanların ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutarak, saygılı, eşit ve güler yüzlü bir şekilde hastalarımıza sunmaktır.Uluslararası standartlarda bir sağlık hizmeti veren ,aynı zamanda çağdaş tıbbın insan ve teknoloji gücünü bünyesine almış, hasta haklarına saygılı, referans bir hastane olmaktır.
Nazilli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Nazilli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Yeni Mah. 500 Sk. Şehit Mustafa ARSLAN Bulvarı No:65 09800 NAZİLLİ
Telefon Tel:0.256 312 46 30
Fax 0.256 312 46 38
E-Mail E-Mail:aydinnazilli.adsm@saglik.gov.tr
Nazilli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Nazilli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Nazilli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Nazilli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Diş çekimi, Diş Eti Tedavisi (Periodontoloji), Diş Taşı Tedavisi (Detertraj), İmplant işlemleri, Kanal Tedavisi (Endodonti), Flor Uygulamaları, Fissür Örtülmesi, Konservatif Diş Tedavisi, Sabit ve Hareketli protez (Protetik Diş Tedavisi), Röntgen Çekimi (Peripikal ve Panoramik Filmler), Evde Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri, Engelli hastalara Genel Anestezi altında diş çekimi, Özellikli Hizmetler,
Nazilli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -