İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi

İnsanların en kaliteli sağlık hizmetine ulaşımını sağlamak ve kolaylaştırmak. Türkiye’nin ve bölgedeki komşu ülkelerin en kaliteli sağlık hizmeti veren üniversite hastanesi olmak.
İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Elazığ Yolu 15. km. 44280 Battalgazi/MALATYA
Telefon Tel:0 90 422 341 06 60 – 0 90 422 377 01 00
Fax Fax:0 90 422 341 07 29
E-Mail E-Mail:totm@inonu.edu.tr
İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Nerede
İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Randevu Alma
İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Çocuk Alerjisi ve immünolojisi, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi
İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Doktorları
İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -