Şanlıurfa Eyyübiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Ağız ve diş sağlığı hizmetinde çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanarak sürekli gelişmeyi hedefleyen güvenilir ve tercih edilen bir sağlık kurumu olmak, Kurumumuza başvuran yerli ve yabancı tüm hastaların beğeni, memnuniyet ve takdirlerini kazanmak için halkla ilişkileri en üst düzeyde tutarak hizmet sunulan kitlenin görüş, beklenti ve önerilerine azami ihtimam göstermek, Kaynaklarımızı en etkin, verimli, kazançlı ve tasarruf prensipleri çerçevesinde kullanarak ülke ekonomisine maksimum yararlılık sağlamak, Kurumumuz personel sayısını yeterli hale getirmek, hizmet sunum kalitesi ve çeşitliliğini artırmak, başvuran herkese en üst seviyede hizmet veren daha büyük bir kurum olmak hedefimizdir.

Şanlıurfa Eyyübiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Şanlıurfa Eyyübiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Asya mah. Hastane caddesi Apt.No:1/1 Eyyübiye / Şanlıurfa  
Telefon 0(414) 318 96 00
Fax 0(414) 318 97 60
E-Mail eyyubiyeadsm.chb@saglik.gov.tr

Şanlıurfa Eyyübiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Şanlıurfa Eyyübiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Şanlıurfa Eyyübiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Şanlıurfa Eyyübiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Şanlıurfa Eyyübiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Şanlıurfa Eyyübiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Şanlıurfa Eyyübiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Periapikal ve Panoramik Röntgen Hizmetleri

-Diş Protez (Protetik Tedavi) İşlemleri

-Çocuk Diş (Pedodonti) Tedavisi

-Diş Çekimi ve Cerrahisi

-Diş Taşı Temizliği

-Kanal (Endodonti) Tedavisi

-Restoratif ve Konservatif Diş Tedavi İşlemleri

-Evde Sağlık Hizmetleri

Şanlıurfa Eyyübiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Şanlıurfa Eyyübiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -