Mersin Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi

Sağlık hizmet sunumunda mükemmeliyet odaklı, yönetsel, bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında; sürekli değişim ve gelişimi sürekli eğitim ile destekleyen hasta ve çalışan güvenliği, memnuniyetini artırmaktaki kararlılığı ile güvenilir, ulusal ve uluslararası standartlarda hizmet veren bir ağız ve diş sağlığı hastanesi olmak. Ulusal ve uluslararası etik ilkeler ve kalite standartları doğrultusunda bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek; hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanlarıyla, sürekli eğitim ve gelişim çabasıyla toplumsal faydayı gözeten bir yaklaşımla etkin, etkili, verimli, güvenilir, güler yüzlü, toplumun yaşam kalitesini yükselten sağlık hizmeti sunmaktır.

Mersin Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında İçerikler
Mersin Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres 2. Çevreyolu Baçelievler Mh. H. No:480(Çatı Rest. Karşisi), H.Okan Merzeci Blv. Yenişehir/MERSİN  
Telefon 444 99 33
Fax
E-Mail bilgi@mersinakdenizdis.com

Mersin Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Mersin Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Nerede
Mersin Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Alma
Mersin Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Mersin Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Mersin Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Mersin Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Ağız Diş Çene Cerrahisi

-Ağız,Diş ve Çene Radyolojisi

-Pedodonti

-Endodonti

-Periodontoloji

-Restoratif Diş Tedavi

-Protez

-Ameliyathane

-Evde Sağlık Bakımı Hizmeti

Mersin Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları
Mersin Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -