Bozkır Devlet Hastanesi

Kaliteli hizmet vermeyi her alanda benimsemiş yönetim anlayışı ile Uluslararası Toplam Kalite Standartlarına Uygun; Memnuniyet Ölçütlerini En Üst Seviyelere Çıkarmayı Hedef Edinen toplumun inandığı özlediği, güvendiği ve desteklediği bölgenin tercih edilen en kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini veren örnek ilçe hastanesi olmak.Sağlık hizmetlerini, insan ve hasta hakları çerçevesinde, etik kurallara uygun, meslek ahlakına bağlı, deneyimli sağlık personeli ile ekip ruhu içinde, güvenilir, sürekli, üretken, saygın, eşit, kaliteli ve güler yüzlü bir anlayışla topluma sunmak.
Bozkır Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Bozkır Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yukarı Mah.50034 Sok No:9 42630 BOZKIR /KONYA
Telefon Tel:0 332 426 10 43 0 332 426 18 95
Fax Fax:0332 426 33 87
E-Mail E-Mail:konyadhs3@saglik.gov.tr
Bozkır Devlet Hastanesi Nerede
Bozkır Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Bozkır Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bozkır Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Bozkır Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bozkır Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, İç Hastalıkları Polikliniği, Çocuk Hastalıkları Polikliniği, Genel Cerrahi Polikiniği, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Polikliniği, Ağız ve Diş Hastalıkları Polkliniği, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Göz Hastalıkları Polinikliniği, Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği, Kulak Burun Boğaz Polikliniği, Diyetisyen Polikliniği
Bozkır Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Bozkır Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -