Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi

İnsana Saygı duyan ve insanın en değerli varlık olduğu bilinci ile en üst düzeyde hasta ve hasta yakını memnuniyetini sağlama En değerli şeyin sağlık olduğu bilinci ile hizmetimize tam bağlı ol Kalite Standartlarımızı Türkiye de ve dünyada uygulanan yenilikleri yakından takip ederek çağın teknolojisine göre arttırmak, Performansımızı sürekli iyileştirmek, Çalışanlarımızı en iyi şekilde eğitmek ve motive etmek, Bölgemizde hemodiyaliz tedavisinin önde gelen hizmet sağlayıcısı olarak liderliğimizi üstün nitelikli ekip, çağdaş altyapı ile bilimsel sağlık hizmetleri sağlayarak hasta ve hasta yakınlarının yaşam kalitesini arttırarak rahat, huzurlu ve konforlu bir sağlık merkezi olarak konumumuzu sağlamlaştırmak ve bunu sürdürülebilir bir büyüme ile devam ettirmektir.

Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Saraykent Mah. Çevre Yolu Cad. No: 9 Antakya/Hatay  
Telefon 0326 227 56 00
Fax 0326 227 36 00
E-Mail E-Mail:bilgi@sifadiyaliz.com

Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezii nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Nefroloji

-Hemodiyaliz

Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi Doktorları
  Özel Hatay Şifa Diyaliz Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -