Gümüşhane Şiran Devlet Hastanesi

reklam
https://sirandh.saglik.gov.tr/TR,323521/misyon.html
Gümüşhane Şiran Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Gümüşhane Şiran Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Karaca Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd. No: 195 Şiran / GÜMÜŞHANE
TelefonTel:(0456) 511 70 19 – (0456) 511 86 61
Faxhttps:(0456) 511 72 37
E-MailE-Mail:gumushanedhs4@saglik.gov.tr
Gümüşhane Şiran Devlet Hastanesi Nerede
Gümüşhane Şiran Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Gümüşhane Şiran Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gümüşhane Şiran Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Gümüşhane Şiran Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gümüşhane Şiran Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Aile Hekimliği,Anesteziyoloji ve Reanimasyon,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Ağız ve Diş Sağlığı Hastalıkları,Acil Tıp,Özellikli Hizmetler,Laboratuvarlar,Ameliyathane,Evde Sağlık Bakım Hizmetleri
Gümüşhane Şiran Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Gümüşhane Şiran Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -