Erzincan Dr. Fahrettin Uğur Refahiye Devlet Hastanesi

reklam
Sağlıklı bir toplum oluşturmak amacıyla; tıbbi etik ve ilkelerden ödün vermeden, bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında, kendini yenileyen, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta ve çalışan haklarına saygılı, çevreye duyarlı, gelişmiş sağlık teknolojileriyle kaliteli, kesintisiz, güvenilir hizmet anlayışı ile ulusal ve uluslararası platformda sağlık hizmeti sunmaktır.Ulusal ve uluslararası alanda, modern tıbbın ulaştığı en üst düzeyde sağlık uygulamalarını takip ederek gelişimine katkıda bulunmak; kaliteyi, güveni, memnuniyeti arttırmadaki kararlılığı ile uluslararası hasta merkezi alanında da fark oluşturmuş, uluslararası standartlara ulaşmış öncü hastane olmak.
Erzincan Dr. Fahrettin Uğur Refahiye Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Erzincan Dr. Fahrettin Uğur Refahiye Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yenidoğan Mahallesi Erzincan Caddesi No: 58 Refahiye/ERZİNCAN
TelefonTel:0446 611 20 15
Faxhttps:0446 611 25 21
E-MailE-Mail:erzincandhs8@saglik.gov.tr
Erzincan Dr. Fahrettin Uğur Refahiye Devlet Hastanesi Nerede
Erzincan Dr. Fahrettin Uğur Refahiye Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Erzincan Dr. Fahrettin Uğur Refahiye Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Erzincan Dr. Fahrettin Uğur Refahiye Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Erzincan Dr. Fahrettin Uğur Refahiye Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Erzincan Dr. Fahrettin Uğur Refahiye Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis,Diş Polikliniği,Diyaliz,Eczane,Laboratuvar,Poliklinikler,Dahiliye (İç Hastalıkları) Polikliniği,Röntgen,Yataklı Servis
Erzincan Dr. Fahrettin Uğur Refahiye Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Erzincan Dr. Fahrettin Uğur Refahiye Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -