Gümüşhane Devlet Hastanesi

Hastanemizin hizmet sunumu konusunda gelecekte oluşabilecek değişimleri görebilmesi ve etkilerini doku anlaşmazlığı olmaksızın yaşayabilmesi ve rekabet gücünü artırabilmesi için ileriye dönük çizdiği yönü, varmak istediği ideallerini, halkımızın hak ettiği; nitelikli, çağdaş ve bilimsel sağlık hizmetleri üretmektir.İlimiz başta olmak üzere sağlık hizmeti sunulan resmi veya özel sosyal güvenlik sahibi tüm halkımıza; hasta haklarına saygılı, hekim haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı, hizmeti veren ile alan arasındaki iletişimin sağlam temeller üzerinde yürütülmesini sağlayıp, memnuniyeti sürekli hale getirmeyi, kaynaklarını etkin kullanmayı, nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamayı hastalara gerekli sağlık hizmeti sunarken onların ve yakınlarının memnuniyetini önemsemeyi ilke edinerek, ekibi ve altyapısıyla Bölgemizde model oluşturacak sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.
Gümüşhane Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Gümüşhane Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Özcan Mahallesi. Daltaban Semti. Merkez / GÜMÜŞHANE
Telefon Tel:0 (456) 213 15 56
Fax https:0 (456) 213 43 46
E-Mail E-Mail:gumushanedhs3@saglik.gov.tr
Gümüşhane Devlet Hastanesi Nerede
Gümüşhane Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Gümüşhane Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gümüşhane Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Gümüşhane Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gümüşhane Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Nöroloji, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Radyoloji, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Üroloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Gastroenteroloji, Nefroloji, Acil Tıp, Yoğun Bakım Üniteleri, Özellikli Hizmetler, Laboratuvarlar, Ameliyathane
Gümüşhane Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Gümüşhane Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -