Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi

1397 yılında Yıldırım Beyazıt Han tarafından yaptırılan Osmanlı İmparatorluğu’nun ilk hastanesi (Darüşşifa) Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından aslına uygun olarak restore edilmiş, 2001 yılında Vakfımız bünyesine dahil edilmiştir. 6 yataklı, 1 ameliyathaneli merkezimizde, 6 doktor, 5 hemşire, 13 personelimiz çalışmaktadır. Göz Vakfı olarak 1984 de açıldığı ilk günden itibaren, etik kurallardan ve kaliteden ödün vermeden hasta sağlığını ve memnuniyetini ön planda tutarak, güncel ve modern teknolojiyi uygulamak, kar amacı gütmeden doğru ve etkin tedaviyi uygulamak bizim değişmez prensibimizdir. Bu prensipler sayesinde 2 göz hekimi birkaç hemşire ve personel ile yola çıkan Vakfımız, 30 doktor 20 hemşire ve toplam 150 personelin çalıştığı, bir hastane ve iki göz merkezine sahip güçlü bir Vakıf haline gelmiştir.
Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi Hakkında İçerikler
Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Sinandede Mah. Barutluk Cad.No:92 Yıldırım / BURSA / TÜRKİYE
Telefon Tel: 0 (224) 364 91 00
Fax Fax:0 (224) 364 91 07
E-Mail E-Mail:info@gozvakfi.com
Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi Nerede
Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi Randevu Alma
Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Katarakt, Refraktif Cerrahi, Retina, Glokom, Oküloplastik Cerrahi, Şaşılık Ve Çocuk Göz Sağlığı, Kornea, Kontakt Lens, Tedavi Birim Doktorlarımız, Acil Sağlık Hizmetleri
Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi Doktorları
Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -