Bursa Duaçınarı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Sağlığın sevgiden geçtiğinin bilinciyle, çağdaş kurumsal bir anlayışı benimsemiş, güncel bilgilerle donatılmış nitelikli kadromuzla, insan odaklı, hasta haklarına saygılı, geleneksel değerlere bağlı kalarak, toplumun tüm kesimlerine kaliteli, ekonomik, kesintisiz, eksiksiz ve güvenilir Ağız ve Diş Sağlığı Hizmeti sunmaktır.İnsana ve topluma karşı sorumluluğumuzu, kalite hizmet anlayışımız ve teknolojik yeniliklerle birleştirerek, genel ve tıbbi ahlak kurallarından ödün vermeden, uluslararası kalite standartlarında hizmet veren, Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetlerinde güven ve tercih edilen ilk adres olmak.

Duaçınarı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Duaçınarı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Şükraniye Mahallesi 3.Hastane Sokak No:11 Yıldırım / BURSA  
Telefon 0 224 360 52 52
Fax 0 224 360 81 89
E-Mail bursaduacinari.adsm@saglik.gov.tr

Bursa Duaçınarı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Duaçınarı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Duaçınarı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Duaçınarı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Duaçınarı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Duaçınarı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Duaçınarı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Çene Cerrahi Kliniği

-Restoratif Diş Tedavi Kliniği

-Engelli Kliniği

-Entegre Diş Kliniği

-Protez Kliniği

-Randevu Süreleri

-Evde Sağlık Hizmetleri Birimi

Duaçınarı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
  Duaçınarı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -