Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi

Çağın gerektirdiği ileri teknolojiyi ve hizmet standartlarını kullanarak kendi alanında yetişmiş uzman hekimleri ve deneyimli personeli ile ; · Ulaşılabilir, · Etik İlkelere bağlı, · Güvenilir, · Nitelikli sağlık hizmeti sunmak. Hizmet süreçlerini Sürekli Geliştiren ve teknolojik yeniliklere açık hizmet anlayışı ile ; · Hasta ve çalışan memnuniyetini önemseyen, · Hastaların ihtiyaç duyabileceği her türlü hizmeti sınır tanımaksızın sunan, · Geniş kitleler ulaşan hizmetleri ile marka grup hastaneleri olmak.
Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ulu, Ulubatlı Hasan Blv. No:48-62, 16220 Osmangazi/Bursa
Telefon Tel:(0224) 270 05 00
Fax Fax:(0224) 270 05 10
E-Mail E-Mail:osmangazi@aritmi.com
Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Nerede
Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Randevu Alma
Özel Aritmi Osmangazi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Aritmi Osmangazi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Çocuk Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi Doktorları
Özel Aritmi Osmangazi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -