Bursa Özel Hayat Hastanesi

Toplumun sağlıklı yaşamasını, teknolojinin ve kurumun tecrübesinin sunduğu imkânlarla, değişen ihtiyaçlara cevap verecek şekilde desteklemektir. Topluma; evrensel teknolojileri ve gelişmeleri takip ederek; gülen yüzü ile güvenilir, doğru ve hızlı sağlık hizmeti veren bir kurum olmaktır.
Bursa Özel Hayat Hastanesi Hakkında İçerikler
Bursa Özel Hayat Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ankara Yolu Caddesi No:44 Büyükşehir Belediye Binası Karşısı Osmangazi/BURSA
Telefon Tel:444 23 64
Fax Fax:0224 225 08 50
E-Mail E-Mail:bilgi@ozelhayathastanesi.com.tr
Bursa Özel Hayat Hastanesi Nerede
Bursa Özel Hayat Hastanesi Randevu Alma
Bursa Özel Hayat Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bursa Özel Hayat Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Bursa Özel Hayat Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bursa Özel Hayat Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Gastroenteroloji, Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Bursa Özel Hayat Hastanesi Doktorları
Bursa Özel Hayat Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -