Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi

Bir gün kalpler heyecanla çarpmaya başladı, kalp hastanesi fikri doğdu. Başlangıç bir arayışın sonucu değildi, kendiliğinden oldu yani spontan gelişti. Bursa’nın adı kalp ile anılacak, kalbin tüm sorunlarını çözüme ulaştıracak ve kalpleri güldürecek bir hastaneye ihtiyacı vardı. Aklın yolu bir iken neden kalbinde yolu da bir olmasın diye “Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi” kuruldu. Aritmi kelimesi bir cesaretle, özgüvenle hastanenin ismine eklendi. Aritmiler genelde spontan oluşmakta, kimi zaman bir sevincin, kimi zaman da bir üzüntünün ifadesi olmaktadır. Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi, kalbin hem korunmasında hemde ortaya çıkan tüm sorunlarının en son teknolojiyi kullanarak modern yaklaşımlarla çözümlenmesinde tek adres olma yolunda en öndedir. Kalp bir gün spontan olarak atmaya başlar, yıllarca çalışır, birçok zorluklarla karşılaşır ve günün birinde yine spontan olarak yani kendiliğinden durur. İşte kalbin bu yolculuğunda bir ona yardımcı olmak üzere daima yanında olacağız, tüm gücümüzü onun sağlığı için harcayacağız.

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Ulu, Ulubatlı Hasan Blv. No:48-62,16220 Osmangazi/Bursa
Telefon (0224) 270 05 00
Fax (0224) 270 05 10
E-Mail osmangazi@aritmi.com

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Nerede
Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Randevu Alma
Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Kardiyoloji

-Kalp ve Damar Cerrahisi

-Radyoloji

-Mikrobiyoloji

-Acil

-Yoğun Bakım

-Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Doktorları
Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -