Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi

Bir gün kalpler heyecanla çarpmaya başladı, kalp hastanesi fikri doğdu. Başlangıç bir arayışın sonucu değildi, kendiliğinden oldu yani spontan gelişti. Bursa’nın adı kalp ile anılacak, kalbin tüm sorunlarını çözüme ulaştıracak ve kalpleri güldürecek bir hastaneye ihtiyacı vardı. Aklın yolu bir iken neden kalbinde yolu da bir olmasın diye “Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi” kuruldu. Aritmi kelimesi bir cesaretle, özgüvenle hastanenin ismine eklendi. Aritmiler genelde spontan oluşmakta, kimi zaman bir sevincin, kimi zaman da bir üzüntünün ifadesi olmaktadır. Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi, kalbin hem korunmasında hemde ortaya çıkan tüm sorunlarının en son teknolojiyi kullanarak modern yaklaşımlarla çözümlenmesinde tek adres olma yolunda en öndedir. Kalp bir gün spontan olarak atmaya başlar, yıllarca çalışır, birçok zorluklarla karşılaşır ve günün birinde yine spontan olarak yani kendiliğinden durur. İşte kalbin bu yolculuğunda bir ona yardımcı olmak üzere daima yanında olacağız, tüm gücümüzü onun sağlığı için harcayacağız.
Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ulu, Ulubatlı Hasan Blv. No:48-62,16220 Osmangazi/Bursa
Telefon Tel:(0224) 270 05 00
Fax Fax:(0224) 270 05 10
E-Mail E-Mail:osmangazi@aritmi.com
Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Nerede
Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Randevu Alma
Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Yoğun Bakım, Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi Doktorları
Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -