Giresun Alucra İlçe Devlet Hastanesi

Sağlıklı bir toplum oluşturmak amacıyla tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, çalışan ve hasta güvenliğini ön planda tutarak, gelişmiş teknolojiyle donatılmış tesislerimiz ve uzmanlaşmış kadrolarımızla kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.Toplumumuzun yaşam kalitesini arttırmak amacıyla modern tıbbın imkanlarını kullanarak tüm sağlık tesisleriyle kaliteli sağlık hizmeti sunumunda öncü rol üstlenen sağlık merkezi olmaktır.
Alucra İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Alucra İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yunus Emre Mahallesi-Karaağaç Caddesi-No:66-ALUCRA/GİRESUN Posta Kodu:28700
Telefon Tel:0.454 751 30 21
Fax https:0.454 751 37 95-90.454 751 3224
E-Mail E-Mail: alucra.dh@saglik.gov.tr
Alucra İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Alucra İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Alucra İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Alucra İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Alucra İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Alucra İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Acil Hasta Kabul, İçHastalıkları (Dahiliye), Ağız Ve Diş Sağlığı, Aile Hekimliği, Röntgen Birimi, Laboratuvar Birimi, Hemodiyaliz,
Alucra İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Alucra İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -