Emirdağ Devlet Hastanesi

reklam
Başta İnsan, Malzeme ve Finans olmak üzere bağlı bulunduğumuz Sağlık Bakanlığına ait kaynakların yürürlükteki mevzuat kapsamında etkin şekilde yönetilmesini ve her düzeydeki karar süreçleri için doğru ve tutarlı bilgi üretimini sağlamaktır. , Hastalarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, hasta ve çalışan güvenliğini en üst düzeye yükselterek bölgede sektörünün lideri hastane olmak. Ayrıca; insan merkezli yaklaşımla Emirdağlı ve çevre ilçelerden bizi tercih eden bireylerin sağlığını en üst düzeyde korumak, sağlık sorunlarına zamanında uygun ve en ektili çözümleri sunmaktır.Bakanlığımızın Emirdağ ve çevre ilçelerden bizi tercih eden halkımıza sunduğu sağlık hizmetlerinin en iyi şekilde yürütülmesi için politika oluşturucular tarafından alınacak kararların tamamen bilgiye dayalı olarak gerçekleştiği bir kaynak planlama platformu oluşturmaktır. Ayrıca; sağlıklı yaşam tarzının benimsendiği ve herkesin sağlık hakkına kolayca erişebildiği bir sağlık hizmeti vermektir. Sunduğu hizmetin kalitesi ile bölgede örnek gösterilen hastane olmak.
Emirdağ Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Emirdağ Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres : Çilli Mahallesi konya caddesi No:165 Emirdağ / Afyonkarahisar
TelefonTel:0 272 442 76 56
Fax0 272 442 52 10
E-MailE-Mail:afyonkarahisardhs7@saglik.gov.tr
Emirdağ Devlet Hastanesi Nerede
Emirdağ Devlet Hastanesi Randevu Alma
Emirdağ Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Emirdağ Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Emirdağ Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Emirdağ Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servisi,Dahiliye Polikliniği,Çocuk Hastalıkları Polikliniği,Kulak Burun Boğaz Polikliniği,Üroloji Polikliniği,Diş Polikliniği,Ortopedi Polikliniği,Genel Cerrahi Polikliniği,Fizik Tedavi Polikliniği,Kadın Doğum Polikliniği,Göz Polikliniği,Radyoloji Polikliniği,Ameliyathane ve Yoğun Bakım,Fizik Tedavi Birimi,Diyaliz Merkezi
Emirdağ Devlet Hastanesi Doktorları
Emirdağ Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -