Giresun Espiye Devlet Hastanesi

https://espiyedh.saglik.gov.tr/TR,22781/misyonvizyon-ve-degerlerimiz.html
Espiye Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Espiye Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Adabük Mh. Yavuz Sultan Selim Cd. No: 9 Espiye / Giresun
Telefon Tel:0.454 611 2033
Fax https:0.454 6113967
E-Mail E-Mail: giresundhs4@saglik.gov.tr
Espiye Devlet Hastanesi Nerede
Espiye Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Espiye Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Espiye Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Espiye Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Espiye Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Eczane, Laboratuvar Birimi, Röntgen Birimi, Evde Sağlık Hizmetleri Birimi, Diyabet Birimi, Bulaşıcı Hastalıklar ve Enfeksiyon Kont. Birimi, Acil Servis, Palyatif Bakım Merkezi, Ağız ve Diş Sağlığı, İç Hastalıkları Servisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Servisi, Genel Cerrahi Servisi ve Ameliyathane,
Espiye Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Espiye Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -