Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi

Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi, Bolu şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres İstanbul Yolu 5. Km. Civril Köyü Yol Ayrımı Bolu/Merkez  
Telefon 0 (374) 253-5276
Fax
E-Mail ozelnefrobolu@hotmail.com

Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezii Nerede
Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezii Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Nefro Bolu Diyaliz Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -