Giresun Şebinkarahisar Devlet Hastanesi

Sağlıklı bir toplum oluşturmak amacıyla tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, çalışan ve hasta güvenliğini ön planda tutarak, gelişmiş teknolojiyle donatılmış tesislerimiz ve uzmanlaşmış kadrolarımızla kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.Toplumumuzun yaşam kalitesini arttırmak amacıyla modern tıbbın imkanlarını kullanarak tüm sağlık tesisleriyle kaliteli sağlık hizmeti sunumunda öncü rol üstlenen sağlık merkezi olmaktır.
Şebinkarahisar Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Şebinkarahisar Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Aragüler Cad. Bülbül Mah. Şebinkarahisar/GİRESUN
Telefon Tel:0.454 711 4008
Fax https:0.454 711 4503
E-Mail E-Mail:giresundhs8@saglik.gov.tr
Şebinkarahisar Devlet Hastanesi Nerede
Şebinkarahisar Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Şebinkarahisar Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Şebinkarahisar Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Şebinkarahisar Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Şebinkarahisar Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Ameliyathane, Sterilizasyon Ünitesi, Radyoloji Birimi, Diyaliz Ünitesi, Eczane Birimi, Evde Sağlık Hizmetleri Birimi, Enfeksiyon Birimi, Laboratuvar Birimi, Palyatif Bakım Merkezi, Beslenme – Diyet, Odyoloji,
Şebinkarahisar Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Şebinkarahisar Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -