Gerede Devlet Hastanesi

reklam
Hastanemize basvuran herkese kaliteli, etkili, verimli ve Sürekli bir saglik hizmeti sunariz. Akil ve vücut bir bütün ise biz bütün için variz.Koruyucu, tedavi edici ve rehabilite edici saglik hizmetlerini, hastalarin korkmadan, kendilerini güvende hissedecegi, çagdas bir düzen içerisinde, tüm çalisanlarin isbirligi ile sunan, ülkemizin en iyi hastanelerinden biri olmaktir.
Gerede Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Gerede Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Seviller Mahallesi Atatürk Bulvarı No:43/Bolu
TelefonTel:0 374 311 20 21
Fax0 374 311 80 41
E-MailE-Mail:boludhs1@saglik.gov.tr
Gerede Devlet Hastanesi Nerede
Gerede Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Gerede Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gerede Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Gerede Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gerede Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Genel Cerrahi,Kadın Hastalıkları Ve Doğum,Ortopedi Ve Travmatoloji,Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları,İç Hastalıkları,Kardiyoloji,Fizik Tedavi Ve Rehebilitasyon,Anesteziyoloji Ve Reanimasyon,Yoğun Bakım 1. Basamak,Evde Sağlık Hizmetleri,Hemodiyaliz,Acil Servis,Palyatif Servis,Ameliyathane,Doğum Salonu
Gerede Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Gerede Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -