Özel Fatma Hatun Hastanesi

Özel Fatma Hatun Hastanesi’nde İnsan ve sağlığının önemini ilke edinerek koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini modern tıbbın sunduğu tüm imkanlardan faydalanarak üstün kaliteyi yakalamak ve sunmak. Hastane olarak Sağlığı insanın en önemli değerlerinden biri olduğunu kabul edip toplumun sağlık bilincinin artmasında katkıda bulunmak. Kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insana değer veren hekimler, ekip ruhunu benimseyerek, kurum bilincini yaşatan sorumluluk sahibi personeller ile hizmette mükemmelliği yaşatmak. Bilimsel-vicdani etik ve ilkelerinden ödün vermeden o doğrultuda açık, dürüst, güvenilir tanı ve tedavi hizmeti sunmak. Kolay ulaşılabilecek konumu, hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile örnek bir bölge hastanesi olmak.Üstün nitelikli ekibimizle hasta memnuniyetini sağlamada kararlılığımızı sürdüreceğiz. Sağlıklı yaşam konusunda toplumu bilinçlendirmeye çalışırken, aynı zamanda kendi ekibimizin de tıbbi hizmetleri sunmaları için eğitimlerini sürdüreceğiz. Sağlık hizmetinde kurumumuzu tercih eden hastalara güven vermek, en küçük ayrıntıda bile kendilerini özel hissetmesini sağlayacak çözüm ve önerilerimizi onların sağlık gereksinimlerini ön planda tutacak şekilde planlama yapacağız. En üstün hizmetin “insana hizmet” olduğu inanç ve anlayışı ile yine Bolu’nun ve bölgenin tek ve ilk referans merkezi olmayı hedefleyeceğiz. Bizi tercih eden sizlerle büyümek, gelişmek, daha iyi hizmet için sizleri daima yanımızda görmek istiyoruz.
Özel Fatma Hatun Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Fatma Hatun Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Tabaklar Mah. Hastane Cad. NO:23 14100 BOLU
Telefon Tel:0374 217 8858
Fax Fax:0374 217 8864
E-Mail E-Mail:…
Özel Fatma Hatun Hastanesi Nerede
Özel Fatma Hatun Hastanesi Randevu Alma
Özel Fatma Hatun Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Fatma Hatun Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Fatma Hatun Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Fatma Hatun Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi ve Travmatoloji, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Üroloji, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Kardiyoloji, Laboratuvar, Beslenme ve Diyet, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Radiodiagnostik ve Radyoloji, Acil Servis – Acil Polikliniği, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Dermatoloji
Özel Fatma Hatun Hastanesi Doktorları
Özel Fatma Hatun Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -