Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi

Özel Özdiyaliz Merkezi, sürekli gelişim ve iyileştirme odaklı hareket ederek hizmet ve sektör ağını genişleten Hamamcıoğlu Group Şirketler bünyesindeki Özel Özsağlık Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin ilk üyesidir. 2007 yılından bu yana Bikarbonatlı Hemodiyaliz tedavisini aynı etik ve ahlaki kurallara göre devam ettirerek Bolu’da faaliyet göstermektedir. Uzman ve tecrübeli kadrosuyla günden güne büyüyerek kaliteli, güvenli ve doğru hizmet anlayışını sürdürmektedir. 10 cihazla başladığı bu yolda 23 cihaza kadar kapasitesini yükselten Özel Özdiyaliz Merkezi, Bolu’da yaşayan ya da tatil amaçlı bulunan KBY (Kronik Böbrek Yetmezliği) hastalarının şehir merkezindeki tek özel hemodiyaliz merkezidir.

Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Karamanlı Mah. Yeni Sokak No: 4 – BOLU  
Telefon

0 549 362 61 07

0 549 362 61 08

0 374 215 34 94

Fax
E-Mail ozdiyaliz@hotmail.com

Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi Randevu Alma
  Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezii nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -