Özel Çağsu Hastanesi

Çağsu Hastanesi’nde insan ve sağlığının önemini ilke edinerek koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini modern tıbbın sunduğu tüm imkanlardan faydalanarak üstün kaliteyi yakalamak ve sunmak. Hastane olarak sağlığı insanın en önemli değerlerinden biri olduğunu kabul edip toplumun sağlık bilincinin artmasında katkıda bulunmak, Kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insana değer veren hekimler, ekip ruhunu benimseyerek, kurum bilincini yaşatan sorumluluk sahibi personeller ile hizmette mükemmelliği yaşatmak, Bilimsel-vicdani etik ve ilkelerinden ödün vermeden o doğrultuda açık, dürüst, güvenilir tanı ve tedavi hizmeti sunmak, Kolay ulaşılabilecek konumu, hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile örnek bir bölge hastanesi olmak.Çağsu Hastanesi’nde üstün nitelikli ekinimizle hasta memnuniyetini sağlamada kararlılığımızı sürdüreceğiz. Sağlıklı yaşam konusunda toplumu bilinçlendirmeye çalışırken, aynı zamanda kendi ekibimizin de tıbbi hizmetleri sunmaları için eğitimlerini sürdüreceğiz, Sağlık hizmetinde kurumumuzu tercih eden hastalara güven vermek, en küçük ayrıntıda bile kendilerini özel hissetmesini sağlayacak çözüm ve önerilerimizi onların sağlık gereksinimlerini ön planda tutacak şekilde planlama yapacağız, En üstün hizmetin “insana hizmet” olduğunu inanç ve anlayışı ile yine Bolu’nun ve bölgenin tek ve ilk referans merkezi olmayı hedefleyeceğiz, Bizi tercih eden sizlerle büyümek, gelişmek daha iyi hizmet için sizleri daima yanımızda görmek istiyoruz.
Özel Çağsu Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Çağsu Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Sağlık Mahallesi Dodurga Caddesi No:62 BOLU
Telefon Tel:0374 215 84 84
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:cagsu@cagsu.com
Özel Çağsu Hastanesi Nerede
Özel Çağsu Hastanesi Randevu Alma
Özel Çağsu Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Çağsu Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Çağsu Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Çağsu Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis – Acil Polikliniği, Ağız ve Diş Sağlığı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet Polikliniği, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji (Cildiye), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kardiyoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi ve Travmatoloji, Ruh ve Sinir Hastalıkları (Psikiyatri), Üroloji, Check-Up Merkezi, Danışman Hekimlik, Laboratuvar, Radyoloji Ünitesi, Yoğun Bakım Birimleri, Yenidoğan Yoğun Bakım, Nöroloji, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp, Patoloji
Özel Çağsu Hastanesi Doktorları
Özel Çağsu Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -