Erzurum İspir Devlet Hastanesi

Sağlıklı bir toplum oluşturmak amacıyla tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, çalışan ve hasta güvenliğini ön planda tutarak, gelişmiş teknolojiyle donanmış tesislerimiz ve uzmanlaşmış kadrolarımızla kaliteli hizmet sunmaktır.Toplumumuzun yaşam kalitesini arttırmak amacıyla modern tıbbın imkanlarını kullanarak tüm sağlık tesisleriyle kaliteli sağlık hizmeti sunumunda öncü rol üstlenen sağlık merkezi olmaktır.
Erzurum İspir Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Erzurum İspir Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yukarı Mahalle Hastane Caddesı İspir / ERZURUM
Telefon Tel:0 442 451 30 79
Fax https:0 442 451 44 90
E-Mail E-Mail:ispir.dh@saglik.gov.tr
Erzurum İspir Devlet Hastanesi Nerede
Erzurum İspir Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Erzurum İspir Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Erzurum İspir Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Erzurum İspir Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Erzurum İspir Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dahiliye Polikliniği Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği Diş Polikliniği Acil Poliklinik Laboratuvar
Erzurum İspir Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Erzurum İspir Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -