Erzurum İspir Devlet Hastanesi

Sağlıklı bir toplum oluşturmak amacıyla tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, çalışan ve hasta güvenliğini ön planda tutarak, gelişmiş teknolojiyle donanmış tesislerimiz ve uzmanlaşmış kadrolarımızla kaliteli hizmet sunmaktır.Toplumumuzun yaşam kalitesini arttırmak amacıyla modern tıbbın imkanlarını kullanarak tüm sağlık tesisleriyle kaliteli sağlık hizmeti sunumunda öncü rol üstlenen sağlık merkezi olmaktır.

Erzurum İspir Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Erzurum İspir Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Yukarı Mahalle Hastane Caddesı İspir / ERZURUM  
Telefon 0 442 451 30 79
Fax 0 442 451 44 90
E-Mail ispir.dh@saglik.gov.tr

Erzurum İspir Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Erzurum İspir Devlet Hastanesi Nerede
Erzurum İspir Devlet Hastanesi Randevu Alma
Erzurum İspir Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Erzurum İspir Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Erzurum İspir Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Erzurum İspir Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Dahiliye Polikliniği

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği

-Diş Polikliniği

-Acil Poliklinik

-Laboratuvar

Erzurum İspir Devlet Hastanesi Doktorları
Erzurum İspir Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -