Erzurum Tortum İlçe Devlet Hastanesi

2014 yılında ihtiyaca binayen diyaliz merkezimiz açılmıştır.Şehir merkezine uzak olan böbrek hastalarının yol için harcadıkları zamanı ve zahmeti göz önüne alarak bakanlığımız hastane bünyesinde diyaliz merkezi açmıştır.Aynı seansta 6 hasta alabilecek kapasitede olan merkezimiz servis aracına sahip olup böbrek hastalarımızı evinden alıp,tedavisi bittikten sonra tekrar evlerine bırakmaktadır.Diyaliz merkezimizin açılması ile labratuvar hizmetlerimiz daha kaiteli bir hale gelmiş olup cihaz sayımız ve buna bağlı tetkik sayımızda artmıştır.Labratuvarımız da hemogram,biyokimya,hormon,kan gazı,gizli şeker,gaiatada gizli kan,idrar tahlili,eliza testleri,gebelik testi gibi tetkikler yapılmakadır.Hastanemizin B tipi 112 Acil Servisinde tam donanımlı bir ambulans hizmet vermeye başlamıştır. Toplam 2 ambulans 4 Acil Tıp Teknisyeni ve 4 Şoförle acil durumdaki hastaların köylerden merkeze ve gerekli görüldüğü durumlarda il merkezine müdahale ile birlikte nakilleri yapılmaktadır.Hastanemizde bir adet doğumhane olup gerekli olan durumlarda gebeye müdahale edilmektedir.4 adet ebemiz bulunup doğum işleminin en uygun ,steril bir şekilde ,anne ve çocuk sağlığına dikkat edilerek yapılması sağlanmaktadır.

Erzurum Tortum İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Erzurum Tortum İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres YAVUZ SULTAN SELİM MAHALLESİMEBUS ABUBEKİR AKAY CADDESİ NO:5 LOJMAN NO:6 ,112 İSTASYON NO:1  
Telefon 0 4427612013
Fax 0 4427612474
E-Mail tortum.dh@saglik.gov.tr

Erzurum Tortum İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Erzurum Tortum İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Erzurum Tortum İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Erzurum Tortum İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Erzurum Tortum İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Erzurum Tortum İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Erzurum Tortum İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Evde Sağlık hizmetleri Birimi

-Diyaliz

-Dahiliye Servisi

-Doğumhane

-Dİş Röntgen

-Laboratuvar

-Röntgen

-Aile Hekimliği Polikliniği

-Dİş Polikliniği

-Acil Servis

Erzurum Tortum İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Erzurum Tortum İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -