Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi

Sağlık Bakanlığının politikaları ve hedefleri doğrultusunda, önceliği hasta ve çalışan güvenliği, insan ve çevreye duyarlı, ekip ruhuyla hareket eden, etkin ve verimli sağlık hizmeti sunmaktır.Verdiğimiz hizmetlerle Türkiye’de bilinen, Erzurum’da ilk akla gelen hastane olmak.
Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Muratpaşa Mahallesi. Yenişehir Caddesi No:35 Yakutiye/ERZURUM
Telefon Tel:0 442 235 50 80
Fax https:0 442 235 41 00
E-Mail E-Mail:palandoken.dh@saglik.gov.tr
Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi Nerede
Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Erzurum Palandöken Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Erzurum Palandöken Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Poliklinikler, Klinikler, Laboratuvar ve Görüntüleme Merkezleri, Ameliyathane, Özellikli Hizmetler, Yoğun Bakım Ünitesi, Acil Polikliniği
Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Erzurum Palandöken Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -